Recepta na kryzys

 Plik do pobrania

Wpis: 24.11.2013

Polska stoi w obliczu największych inwestycji, jakie kiedykolwiek były realizowane w naszym kraju. Mowa tu o astronomicznej kwocie 115 mld euro, która ma być wydana w najbliższych dwóch latach (w przybliżeniu: 12 532 zł na jednego polaka).

Jednak czy planowane inwestycje będą trafione? Czy będą w stanie uchronić się od światowego kryzysu, ewentualnych katastrof, powodzi, klęsk żywiołowych czy chociażby zwykłej rdzy?

Zobaczmy:

Huragan „Haiyan”, który kilka dni temu uderzył w Filipiny, był trzy razy silniejszy od „Katriny” – najbardziej destrukcyjnego huraganu w historii USA. Tajfun pozbawił życia około czterech tysięcy osób. Według danych ONZ, bez dachu nad głową znalazło się ponad 650 tysięcy Filipińczyków, w sumie ucierpiało 11 milionów osób.

Pytanie brzmi: jak można pomóc tym wszystkim ludziom? Względnie, czego potrzebują najbardziej?

Wierzę z całego serca, że potrzeba właściwej inwestycji, której nie zniszczy żaden tajfun, tsunami, światowy kryzys a nawet rdza. Zatem czy istnieje dziś jakakolwiek inwestycja, która jest w 100% bezpieczna? 

Odpowiedź znajdziesz w dzisiejszej audycji! Zapraszamy do słuchania!

 

Wpis: 06.02.2011

Mar. 16:15-16
15. I rzekł im: Idąc na cały świat, głoście ewangelię wszystkiemu stworzeniu.
16. Kto uwierzy i ochrzczony zostanie, będzie zbawiony, ale kto nie uwierzy, będzie potępiony.
(BW)

Ewangelista i misjonarz, nasz drogi przyjaciel, Jackie Benton usługuje Bożym Słowem. W innym epizodzie (Radość w Panu) wykonuje wraz z innymi pieśń uwielbienia na chwałę Pana Jezusa Chrystusa.